Fatsa’da 79 mahalleye ulaşım sağlanıyor
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yl.jpg)
Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya, yoğun yağan kar yağışı sonrasında mahallerde ulaşımın kapanmadığını her mahalleye ulaşımın sağlandığını belirtti.
Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı yol açma ekiplere teşekkür eden Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya: “Bölgemizde kar yağışı etkili oldu. Bu anlamda kapanan mahallerimizin yolları olmuştu. Muhtar arkadaşlarımız ile istişareler yapıldı ve ekipler anında gelerek yolları açtılar. Devamlı Fatsa bölgesinde çalışmalar devam ediyor. Kar yağışı etkili olsa da ulaşıma bir sıkıntısı olmadı. Bölgemizde etkili olan kar yağışı Ordu’nun yüksek kesimlerinde birçok mahallenin yollarının kapanmasına neden olmuştur. Bu noktada ilçemizde de etkisini gösteren kar yağışı olmasına rağmen an itibariyle Fatsa’nın 79 mahallesinin yolları açıktır. Kar yağışının etkili olduğu gün ve gecelerde belediye ekipleri yoğun bir çalışma yürüttüğü mahallerimizin yolları açık” diye konuştu.
Yorum ekle