KÜPDÜŞENLİLER İFTAR GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
-
Çarşamba, 07 Haziran 2017
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_kp7_6_2017.jpg)
Fatsa Küpdüşenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilip her yıl geleneksel olarak düzenlenen ''Geleneksel Küpdüşenliler İftar Programı'' Pazar akşamı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Davete, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı İnş. Müh. Abdullah Uçar, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya, Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş ve yönetimi ile çok sayıda davetli katıldı.
Küpdüşenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muammer Coşkun, gelen misafirlere teşekkür ederek, “mahallemizin ileri gelenleri, muhtarımız ve bizlerin de öncülüğünde her yıl bu programı sürdürmeyi düşünürken, gençlerimizin de ileriye dönük bu geleneği devam ettirmelerini istiyoruz” dedi
Başkan Coşkun; “komşu köylerden de gelen misafirlerimizle beraber iftar açmanın yanı sıra, vatandaşlarımız arkadaş ve akrabaları ile de hasret gidermiş oluyorlar. Vatandaşlarımız doğru gördükleri ve inandıkları işlere her zaman destek oluyorlar. Bu yıl ki iftar programına katkısı olan ve desteğini esirgemeyen tüm hayırsever kardeşlerimize teşekkür ediyorum”dedi HABER-
MUHARREM GÖÇ
Yorum ekle