YETİMDER’DEN EĞİTİME DESTEK
Fatsa YetimDer derneği yetime destek eğitime destek projesi kapsamında 318 öğrencinin ihtiyaçlarını karşıladı.
Fatsa YetimDer (Fatsa Yetimlerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği) Yönetim kurulu konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “Fatsa YetimDer olarak Yetime Destek Eğitime Destek projesi kapsamında Fatsa ilçesinde ilköğretim, orta lise ve üniversitede yetim ve öksüz öğrencilerimize 2017 - 2018 eğitim öğretim yılında okul ihtiyacını karşıladık.
Okul forması 145 adet,20 ayakkabı, 117 kırtasiye, 36 gıda olmak üzere 318 öğrencimizin ihtiyaçlarını giderdik. Tüm yetim dostlarına teşekkür ediyoruz”.
Yorum ekle