FATSADA OFFROAD YENİDEN DOĞDU
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_frr.jpg)
Fatsa Offroad spor kulübü yeniden doğuş projesi adı altında taze kan ile yenilendi. Şevki Sakız ve İsa Yaşar başkanlığında Fatsa Sanayi Sitesi ve şehir içi esnafı bir araya gelen Fatsa Offroad Spor Kulubü yeniden canlandı. Başkanlığı süresince farklı projelere imza atacaklarını dile getiren Şevki Sakız; “ Bu projemiz kurtarıcı afet timi, yayla gezilerini Fatsada yarış düzenleyerek Fatsamızın tanıtım amacıyla Fatsalı gençlerimize bu sporu tanıtmak ve aşılamaktır. Ftasa halkı ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Belediye Başkan Yradımcısı Muharrem Aktepe ve kulübümüze sponsor olan Yaşar Petrol istasyonlarına teşekkür ederiz” dedi.
HABER MERKEZİ
Yorum ekle