KARATAŞ “FATSA BASININA ÖNEM VERİYORUZ”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_krt.JPG)
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çakmak ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret etti.
Medyanın önemine vurgu yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Fatsa medyasını her daim yanında olduklarını ve bundan sonraki süreçte de medyanın yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, her türlü zorluğa rağmen yayınına ara vermeden devam eden yerel medya kuruluşlarında çalışan gazetecilerin ve tüm personellerinde bu gayrette önemli yere sahip olduğunu kaydederek, “ Yayın hayatınızda başarılar diliyorum. Üstlendiğiniz bu zorlu görevde kolaylıklar diliyorum” dedi.
YENİHABER
Yorum ekle