“GAZETECİLER GÜNÜNÜZÜ KUTLUYORUM”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_nrr.JPG)
Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanı Av. Onur Çam ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.
Fatsa İlçe Başkanı Onur Çam ziyarette yaptığı açıklamada, “ Basın büyük bir yaptırım gücü olan sosyal ve idari anlamda çok önem verdiğimiz yasama yürütme gibi adeta dördüncü bir erktir.
Objektif bir şekilde tüm siyasi partilere eşit yer verdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Dolasıyla çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum. ” dedi.
Yorum ekle