“BASIN DAHA FAZLA DESTEKLENMELİDİR”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_stt.JPG)
Fatsa Gıda Maddeleri Odası Başkan Adayı Hayrullah Çoruh, gazetemizi ziyaret etti.
Basın kuruluşlarının vazgeçilmez bir unsur olduğunu dile getiren Hayrullah Çoruh, zor şartlar altında yayın hayatını sürdüren yerel gazetelerin daha fazla desteklenmesi gerektiğini ifade etti.
Hayrullah Çoruh sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; “ Bu zor şartlar altında dahi, ayakta kalarak ilkeli ve objektif bir şekilde yayın hayatını sürdüren gazetelerimizi taktir ve tebrik ediyorum. Doğru ve tarafsız habercilik anlayışından yıllardır taviz vermeyen Fatsa Yeni Haber gazetesi ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.
Fatsa Gıda Maddeleri Odası Başkan Adaylığı ile ilgili de konuşan Çoruh; “ Fatsa Gıda Maddeleri odasına yönetim kurulumuz ile birlikte aday olduk. Esnaf üyelerimizin desteğini bekliyoruz. Göreve geldiğimiz takdirde faydalı işlere imza atacağımızdan hiç şüpheleri olmasın” dedi.
Yorum ekle