PAŞALIOĞLU'NDAN İLK SEÇİM DEGERLENDİRMESİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_pss.jpg)
Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimini ikinci kez kazanan Cemal Paşalıoğlu seçim sonuclarini degerlendirdi.
Sonuçlar beklentimizin altında oldu
Başkanliga secilen Cemal Paşalıoğlu uyelerine teşekkür ederek sonuçları değerlendirdi. “Bilindiği gibi yeni bir seçim atmosferini bitirdik. 2014 yılında seçime girerek Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı oldum. Bu esnada 2018’de tekrar aday oldum. Şu anki seçim sonuçlarına göre ben ve ekibim lehine sonuçlanmış durumda. Tabi ki rakibimizde çok değerli esnaf arkadaşımız. Neticede kazanan biz olduk. Tabi ki bu sonuçlar bizim beklentimizin biraz altında gerçekleşmiştir. Bunlardan biz ders çıkararak yolumuza devam edip odamıza üye olan kardeşlerimize daha sıcak, daha muhabbetli bir geleceğe kendimizi hazırlamak için doğru istikamette ilerlememiz gerekmektedir”dedi
4 yılımızı tertemiz kapadık
Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak arkadaşlarımızla birlikte hiçbir zaman yanlış bir girişime mahal vermeden 4 yılımızı ter temiz bir şekilde tamamladık diyen başkan Paşalıoğlu “Bize düşen görevleri hakkaniyetle başarılı şekilde bir yere geldiğimize inanıyorum. Odayı bir oda statüsüne sokup geçmişteki hantal durumundan kurtardık. Gerçekten güzel bir oda olduk. Sonuçta biz Giyim Eşyaları Odası olarak belli bir bütçemiz olmasa da Allah’a Şükür kendimizi ifade edebilecek, sekreteri ve bunun yanında odanın bazı giderlerini karşılayabilecek seviyedeyiz. Geçmişte bunları da yapamıyorduk. Bugün çok çok iyiyiz. İnşallah daha daha iyi olacak. İleri hedeflere doğru odamızı taşımak bizim en asli görevlerimizden birisidir. Bu da bizim için çok mutluluk verici, çok duygulandırıcı bir şeydir. Yeni aday arkadaşlarımız odayı dağıtıp üst mertebeye çıkartıp belli bir hedeflere, belli bir başarılara götürmek manasında salonda konuşmaları tabi ki bizleri memnun eden şeylerdir. Bizde bu başarıyı yakalamak mecburiyetinde seviyeye ulaşmayı her zaman isteriz. Fakat biz aldığımızda odanın 180 üyesi vardı. Bugün 280 aktif üyesi pasif de ise 60-70 civarında bir üyesi vardır. Bu üyeyle beraber 330 seviyesine getirdik.
Bu bizim için mutluluk vericidir”dedi
Paşalıoğlu, “seçimler bir yarıştır. Tüm üyelerimizle yine birlikte yola devam edeceğiz. Bize oy veren vermeyen tüm üyelerime teşekkür ediyorum”dedi Haber-Muharrem Göç
Yorum ekle