ERDİ ŞEVKETOĞULLARI'NA YAŞAM BOYU ONUR MADALYASI
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_RDDD.jpg)
Türk Kızılay’ı Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevkeoğulları performans değerlendirmesi neticesinde ‘’Yaşam Boyu Onur Madalya’sına’’ layık görüldü.
Antalya Belek’de düzenlenen törenle, kendisine yaşam boyu onur madalyası verilen Erdi Şevketoğulları gazetemize yaptığı açıklamada yaşadığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi; “Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünde, Türk Kızılay'ının 150. yılı kutlamaları programı kapsamında Kızılay'a katkılarımızdan dolayı "Yaşam Boyu Onur Madalyasına layık görüldük. Fatsa şubesi olarak başarılı çalışmalarımız ve projelerimiz oldu. Bu projelerden dolayı performans puanımız yüksek çıktı. Hayatın her alanında sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiğimiz için bu ödüle layık görüldük. Bundan da Fatsa ve şahsım adına gurur duydum” dedi.
Yorum ekle