YÜKSEL: “FDH daha iyi imkânlar dâhilinde hizmet verecek”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_YKSL.jpg)
AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel, Fatsa Devlet Hastanesine 12 doktorun atamasının yapıldığını söyledi.
İsa Yüksel; “85. Devlet Hizmet Yükümlülüğü ve 2019 Yılı isteğe bağlı iller arası yer değiştirme ile Fatsa Devlet Hastanesine 8’si Uzman Hekim 4’ü Pratisyen Hekim olmak üzere 12 doktorun ataması yapıldı. Atanan doktorlardan 5 uzman hekim ve 1 pratisyen hekim görevine başlamıştır. Hasta kabulüne Başlayan Hekimlerimiz: İç Hastalıkları Uzmanları Uz.Dr. Aslı Odabaşı GİDEN ve Uzm.Dr.Serkan Günaydın , Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Cennet Ay ,Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Hasan ERGEN ,Acil tıp Uzmanı Uzm.Dr. Yasin EROL Pratisyen Hekim Dr. Ersel Bulu , Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr.Erdem YILDIZ’dır. Ataması yapılan Fizik Tedavi ve Kardiyoloji uzmanı ile 3 pratisyen hekimimiz de bir kaç ay içerisinde görevine başlayacaktır. Ayrıca Eş durumu nedeniyle 1 çocuk Hastalıkları uzmanı bir nöroloji uzmanının da göreve başlaması bekleniyor” dedi.
İsa Yüksel bu atamalarla birlikte hastanenin daha iyi imkânlar dâhilinde hizmet vermeye başlayacağını dile getirdi.
HABER MERKEZİ
Yorum ekle