GAZETEMİZE NAZİK ZİYARET
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_fgdh.jpg)
Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Alper Delier, Hastane Müdürü Mustafa Güldiken ve hastane doktorları 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde gazetemizi ziyaret etti.
Ziyaret esnasında gerçekleşen sohbette Fatsa’da Sağlık sektöründe ciddi bir ivme kazanıldığını söyleyen Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimi Alper Delier “ Geniş bir hinterlanta sağlık hizmeti veren bir hastanemiz var.
Gerek fiziki yapısı ve binasıyla, gerekse doktor kadrosu ve ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek bir durumdayız. Kısa süre önce hastanemizin ihtiyacı olan 12 doktor ataması gerçekleşti. Milletvekilimiz Ergün Taşçı Bey’e teşekkür ediyorum” dedi.
Fatsa Yeni Haber gazetesi olarak Başhekim Delier ve çalışma arkadaşlarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyoruz.
YENİHABER
Yorum ekle