İSMAİL GÜR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_smll.jpg)
Fatsanın sevilen simalarından ve esnaflarından İsmail GÜR’ün vefatı ilçemizi yasa boğdu.
Geçirdiği trafik kazası sonucu uzun süredir tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden İsmail Gür sevenlerinin gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.
Fatsa Orta Büyük Camiinde cenaze namazı Kılınan İsmail Gür daha sonra Duayeri Mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verildi. İsmail Gür’ün sevenleri cami avlusunu doldurdu.
Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyoruz.
Yorum ekle