ESKİ MESAİ ARKADAŞLARI BAŞKAN GEÇTAN'I ZİYARET ETTİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_mss.jpg)
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdür Vekili olarak görev yapan ve Aybastı Belediye Başkanı seçilen Beytullah Geçtan'ı eski mesai arkadaşları başkanlık makamında ziyaret etti...
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, Şube Müdürleri ve memur arkadaşlarıyla birlikte ziyaret ettiler.
Eski Mesai arkadaşlarını ziyaret eden Müdür Atinkaya, "Belediye başkanı seçilen eski mesai arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun." dedi.
Bu ziyaretten oldukça mutlu olduğunu söyleyen Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, "Dostlarıma çok teşekkür ediyorum.
Allah razı olsun." dedi.
Yorum ekle