İlimiz milletvekilli Ergün TAŞÇI, Fatsa İlçesinde yapımı devam eden eğitim yatırımlarını inceledi. Vekil TAŞÇI yatırımların zamanında bitirilmesi için, milli eğitim bakanlığı ile görüştüklerini ve yeterli ödeneğin sağlandığını söyledi. TAŞÇI, Fatsa ilçesinde inşaatı devam eden beş okulun en kısa sürede bitirilerek ikili eğitimin sonlanacağını, geleceği-mizin teminatı sevgili yavrularımızın en güzel okullarda eğitim görmesi için çaba sarf ettiklerini dile getirdi.