ELEKTRİKLİ SANDALYE BAĞIŞLADI
Fatsa AK Parti İlçe başkanı İsa Yüksel Fatsalı hayırsever vatandaşların hibelerini ihityaç sahiplerine teslim ediyor.
Habil Yıldız isimli vatandaşın engelli bireylerin kullanımı için bağışlamış olduğu elektrikli tekerlekli sandalyeyi, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kullanımı için Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim ve Uygulama Okuluna hediye ettiklerini açıkladı.
“Engellerin aşıldığı bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz.” diyen İsa Yüksel bu gibi bağışların engelli vatandaşlarımızı ciddi manada mutlu etmaktedir.
Yorum ekle