Selda Yavuz Salİh'İ zİyaret ettİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_sld.jpg)
Ordu Valisi Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Gürgentepe ilçesinde yoldan gelip geçenlere selam veren Salih Belen'i ziyaret etti.
Gürgentepe Kayma-kamı Nursel Özdemir tarafından kendisi için özel olarak yaptırılan Durak sayesinde sosyal, yerel ve ulusal medyada gündeme gelen Salih'i Selda Yavuz Kaymakam Nursel Özdemir'le birlikte ziyaret etti.
Selda Yavuz ve Kaymakam Nursel Özdemir daha sonra SALİH'İN Gülbelen Mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret etti. Selda Yavuz ve Kaymakam Nursel Özdemir Belen ailesiyle sohbet ettiler.
Yorum ekle