19 EYLÜL’DE GÖREV BÖLÜMÜ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yyll.jpeg)
Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kurulu seçimleri geçen hafta yapılmıştı.
Bu hafta görev bölümü yapan cemiyet, ilk toplantısını cemiyet merkezinde gerçekleştirdi.
Cemiyet yönetiminde gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser’de görev alarak ilçelerden sorumlu başkan yardımcısı oldu.
Erdoğan Erişen Başkanlığında toplanan Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kurulu, görev dağılımını aşağıdaki isimlerden oluştu.
Cemiyet Başkanlığına Erdoğan Erişen, Başkan Vekilliğine Doğan Deniz seçilirken, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Durmuş Karaağaç, Eğitim Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Murat Gürsoy, Üyelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Nilgün Özkan, Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Güfer Aktaş Hekim, İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına da Yavuz Selim Eser getirildi.
19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nin Genel Sekreterliğine Muzaffer Şensoy yeniden seçilirken, Nuh Kırca Genel Muhasip, Hayati Akçay ve Tülay Ünlü de yönetim kurulu üyesi olarak görev aldılar.
Yorum ekle