ONLARDA 14 ŞUBAT'I “SEVGİ” GÜNÜ OLARAK KUTLADILAR
Her yıl 14 Şubat günü kutlanan sevgililer gününde Kumru Güneycik İlkokulu’nun minik öğrencileri de okullarında 14 Şubat’ı ‘Sevgi’ günü olarak kutladılar.
Kaliteli eğitim için her zaman önceliğimiz "SEVGİ" dir diyen sınıf öğretmeni Vuslat Lüle Yılmaz, “Bizim hep "minik" diye bahsettiğimiz öğrencilerimiz, sevgiyi küçücük kalplerinde kocaman bir duyguya dönüştürürler. Sevmenin sevilmenin önemini kavrayan miniklerimiz ile sınıfta yaptığımız güzel bir etkinlikle birbirlerine olan sevgilerini sarılarak, bir kuşu kelebeği ve her şeyi sevmeyi kalemleri ile kağıt üzerine dökerek ifade ettiler ve yaptıkları resimlerini duvarlara asarak sınıflarını süslediler” dedi.
Öğrencilerde sınıf öğretmenimiz Vuslat Lüle Yılmaz rehberliğinde sınıflarında 14 Şubat’ı sevgi etkinliği olarak düzenlediklerini, birbirlerini sevmenin güzel olduğunu, insanları, hayvanları ve doğayı sevmenin önemini kağıtlara dökerek küçük kalplerimizde canlandırdıklarını söylediler ve öğretmenlerine böyle bir etkinlik için teşekkür ettiler..
Yorum ekle