DÜNYA ŞAMPİYONUNA KAHVALTI VERDİLER
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_nnbv.jpg)
Fatsalı dünya şampiyonu Hüseyin Pişken ve Sporcular kahvaltıda buluştu.
Kahvaltı sonrası bir açıklama yapan Hüseyin Pişken; ”Sampiyon-luğumuzu salon olarak Kahve atesinde birliktelik icinde tekrar milli oluşumuzu Fatsayla, Fatsalıyla birlik icinde sabah kahvaltisinda bulustuk. Sponsor Kahve atesi sahibi Pelit insaat sahibi Huseyin Pelit beyfendiye bizleri biraraya getirdigi icin birliktelik ruhunu canli tutmamiza vesile oldugu icin kendisine cok tesekkur ederiz” dedi.
Kahve Ateşinde yapılan kahvaltıya Hüseyin Pişken’in spor salonunda çalışma yapan kursiyerler de katıldı.
Kahve Ateşi sahipleri de yaptıkları açıklamada; Hüseyin Pişken’in milli takım seçmelerine katılmasından dolayı tebrik ettiklerini belirterek kendisine başarılar dilediler.
Yorum ekle