UMUT ÇAYEVİ TEŞEKKÜR ETTİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yyg(1).JPG)
Fatsa Dumlupınar Mahallesinde bulunan Umut Çay Evinin Sahibi Serdar Topuz; Dumlupınar Mahallesi esnaflarına ve AK Parti Çamaş İlçe Başkanı Bilal Şen’in de katıldığı bir proğramla kahvaltı düzenledi.
Kahvaltı programına katılan Ak Parti Çamaş İlçe Başkanı Bilal Şen ve Dumlupınar Mahallesi Esnafı Umut Çay evinin her türlü yanında olduğunu belirttiler.
Umut Çay Evi Sahibi Serdar Topuz kahvaltı programına katılan mahalle esnafına ve AK Parti Çamaş İlçe başkanına teşekkür etti.
Serdar Topuz; işletmesinde her türlü hijyen kurallarına uyulduğunu ve salgınla ilgili tedbirlerin hassasiyetle uygulandığını da belirtti.
Yorum ekle