27 Kasım 2022

FATSA BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ 3. BALIK AVI YARIŞMASI BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 29 EYLÜL

  • PDF
Fatsa Belediyesi Ödüllü Amatör Olta İle Balık Tutma Yarışması’nın bu yıl üçüncüsü düzenleniyor.
 Yoğun ilgi gören ve geleneksel hale getirilen Fatsa Belediyesi Ödüllü Amatör Olta İle Balık Tutma Yarışması 30 Eylül, 1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 
ÜCRETSİZ YARIŞMAYA 18-65 YAŞ KATEGORİSİ
 
Ücretsiz olan yarışmaya,  18-65 yaş arasındakiler tarafından başvuru yapmak isteyenler için son müracaat tarihi,  Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde 29 Eylül 2022 Perşembe günü saat 17.00’e kadar olacak.
 
YER; FATSA İSKELESİ-1. EYVANLAR ARASI 
 
Balık Avı Yarışması Fatsa İskelesi başlangıcından Fatsa Eyvan 1 arasında yapılacak. Katılımın fazla olması durumunda yarışma alanı genişletilecek. Yarışmanın 1. ve 2. gününde dereceye giren yarışmacıların ödülleri, yarışmanın 2. Günü saat 20:30’da Fatsa Sahil Kavlan Ağacı altında düzenlenecek ödül töreni ile verilecek.
 
İŞTE ÖDÜLLER;
 
Fatsa Belediyesi İkinci Geleneksel Balık Avı Yarışmasından ödül olarak birinciye Daiwa Legalis Makine, Daiwa Legalis Kamış, ikinciye Daiwa Ninja Makine, Daiwa Ninja Kamış ve üçüncüye ise Daiwa Crossfire Makine, Daiwa Ninja Kamış verilecek.
 
“KENDİNE GÜVENENLERİ BEKLİYORUZ”
 
Şehir içi ve dışı olmak üzere büyük ilgi gören ödüllü amatör olta İle balık yutma yarışmasının bu yıl üçüncüsünü düzenlediklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Yarışma kuralları çerçevesinde 30 Eylül, 1-2 Ekim tarihleri arasında üç gün sürecek olan balık avı yarışmasına kendine güvenen herkesi davet etti.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde