27 Kasım 2022

“2023’E DOĞRU ADAY BELLİ KARAR NET, SAMSUN MİTİNGİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR"

  • PDF
Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak yayınladığı basın bildirisiyle tüm hemşerilerimizi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımı ile yapılacak olan Samsun mitingine davet ederek, heyecanımıza ortak olmak üzere Samsun Mitingimize davet ediyorum dedi. Başkan Kaçak şunları söyledi;
"Milliyetçi Hareket Partisi 2023 seçimleri için dört koldan çalışmalara başlamış ve Ülkemizin her yanında tüm kadrolarımızla sahaya inmiştir. İlçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantılarımızın ardından, Millet vekillerimiz, MYK üyelerimiz, il ve ilçe başkanlarımız, Kadın Kollarımız, Ülkü Ocaklarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle beraber memleketimizin en ücra köşelerine kadar giderek, köy köy, mahalle mahalle geziyor, vatandaşlarımızla buluşuyor, kendilerini dinliyoruz.
Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ise bölge bölge büyük mitingler yapıyor ve vatandaşlarımıza MHP’nin duruşunu ve 2023 vizyonumuzu anlatıyor. “Aday Belli, Karar Net” teması ile yapılan bu mitingler aynı zamanda, partimiz hakkında yapılan algı operasyonları ve karalama kampanyalarına da engel oluyor.
Çok şükür ki, Genel Başkanımızın yaptığı her mitingde meydanlar hınca hınç doluyor, bu durum dosta güven düşmana korku salıyor. Fonlanan anket firmalarının ve MHP düşmanı bazı çevrelerin kuru kuru yutkunmalarına neden oluyor.
Bu mitinglerden biri de 20 Kasım 2022 Pazar günü Samsun’da yapılacaktır. Kıymetli genel başkanımız Devlet Bahçeli Samsun Cumhuriyet Meydanında Saat 15:00’te halkımıza hitap edecektir.
Ordu İlimizi de kapsayan bu miting için MHP Fatsa Teşkilatı olarak İlçe Başkanlığı binamızın önünden saat 11:00’de araç kaldıracağız. Bizlere eşlik etmek isteyen, yanımızda olmayı arzulayan, heyecanımızı paylaşmak isteyen herkesi bekliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde