01 Aralık 2023

FATSA BELEDİYESİ EKİPLERİ TAM KADRO SAHADA

  • PDF
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar İlçe de sağanak yağış sonrası su baskınları meydana gelen Bülbül Deresi, Hasanoğlu Deresi ve ilçe genelinde incelemelerde bulundu.
 
“VATANDAŞLARIMZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM”
İlçede su baskınından dolayı zarar gören ev ve işyeri sakinlerine geçmiş olsun temennisinde bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Değerli hemşehrilerim 3 gündür bölgemizi yoğun bir şekilde etkisi altına alan sağanak yağıştan kaynaklı birçok olumsuzluğu mahallelerimizde, bölgemizde ve şehir merkezimizde yaşıyoruz.
Sizlerden gelen ihbarlar üzerine hızlı bir şekilde müdahale ederek, çözüm üretmeye çalışıyoruz. 
Tabi 3 günlük yağış ortalaması 100 mm’nin üzerinde. 
Doğal olarak olumsuzluklara sebebiyet vermemesi açısından özellikle dere yataklarımızda ekiplerimiz alarm modundalar. Bugün akşam saatlerine kadar devam edecek olan yağışta bölgemizi terk ettikten sonra sahada bulunan olumsuzlukları hızlı bir şekilde silmeye gayret edeceğiz.Öncelikle tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun diyorum. Altınordu merkezde derenin taşmasından kaynaklı birçok iş yeri ve evler sular altında kalmıştı. Aynı durumun Fatsa’mızda gerçekleşmemesi için dere yataklarımıza iş makinalarımızla, ekiplerimizle öncelikli bir şekilde önlemlerimizi aldık. İnşallah bölgemizde olumsuz bir durum yaşanmadan bugün akşam saatlerine kadar alarm modunda devam edeceğiz. Ben tüm hemşehrilerimize özellikle dere yataklarından uzak durmalarını evlerinden çıkmamalarını ve trafiği meşgul etmemeleri konusunda bugün için tekrar uyarıda bulunmak istiyorum.Herkese geçmiş olsun diyorum.” dedi.
Son Güncelleme: Salı, 11 Temmuz 2023 14:04

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde