01 Aralık 2023

GENÇLERE YENi iMKÂNLAR SAĞLIYOR

  • PDF
Gençlik ve Spor yatırımları kapsamında Fatsa’da yapımına başlanılan Okçuluk Kamp Alanı inşaatı hız kesmeden devam ediyor.
 
Kültür sanattan spora, eğitimden eğlence alanlarına kadar çeşitli birçok etkinliğe imza atarak gençlere hizmette sınır tanımayan Fatsa Belediyesi Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle çalışmalarını sürdürüyor. 
 Fatsa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Okçuluk Kamp Alanı binasının temel atımını gerçekleştirdi. Bin metrekare kapalı alana sahip ‘Okçuluk Kamp Alanı’ içerisinde 265 metre kare idari kısım ve 570 metre kare okçuluk salonu bulunuyor.  
 
“ŞEHİRLERİNE AİDİYET DUYGULARINI ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ”
 
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, gençlerle ilgili yapılan her çalışmaya, atılan her adıma özel hassasiyet gösterdiklerini belirterek “Gençlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanarak Türkiye’nin yarınlarına yön veren bireyler olmaları için gayretle çalışıyoruz. Gençlerin şehirlerine aidiyet duygularının artması, problemlerin tespit ve çözümün parçası olması önemli bir hedefimiz. 
Gençlerimizin önünü açmak ve onların yaşam kalitelerini artırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Biz her yeni gün, gençlerimize yeni imkânlar sağlamak için çalışıyoruz.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde