16 Temmuz 2024

“FATSA'NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK EN BÜYÜK HEDEFİMİZDİR”

  • PDF
Güzel yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Dereyurt'da emülsiyon asfalt kaplama, Demirci mahallesinde 5.5 km sıcak asfalt, Yassıtaş mahallesinde 5.5 kilometre sıcak asfalt yaptık. Meşebükü ve Hamlık mahallesin 6.5 kilometre sıcak asfalt yaptık. Bu yol çalışmaları kaliteli çalışmalar olmuş. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem Fatsa'nın ekonomik kalkınması hem Dereyurt, Tayalı Demirci, Yassıtaş, Meşebükü ve Hamlık mahallerinin bir an evvel ürettiklerini hızlı bir şekilde Fatsa'ya, oradan Ordu'ya getirmeleri en büyük hedefimiz. Fatsa'yı büyütmemiz lazım. Gerek kalkınmada gerekse sağlıklı yaşamda bunlar çok önemli işler. 
Fatsa Belediye Başkanı Etem beyle birlikte bu güzel çalışmaları birlikte yaparak halkımızın yüzünü güldürmek en büyük hedefimiz. Allah ağzımızın tadını bozmasın.
 
ŞEHRİMİZİN DÖRT BİR TARAFINDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ ÖNCÜLÜĞÜNDE KONFORLU YOLLAR YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ"
 
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise yaptığı açıklamada, "Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde başlayan yol çalışmalarımız uzun yıllardır bu mahallelerimizin hasretle beklediği konforlu yollar. 
Şehir merkezinde en kalabalık olan mahallelerimizde bile daha kısa bir sürede artık vatandaşlarımız köylerine, kırsal mahallelerine ulaşabiliyor. Şehrimizin dört bir tarafında Büyükşehir Belediyemiz önderliğinde birçok yatırımı vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. 
Ben Ordu ilimize tüm hizmetlerinden dolayı başta Fatsa hemşehrilerim adına Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza şükranlarımı teşekkürlerimi iletiyorum. Hayırlı uğurlu olsun." diye konuştu.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler Yassıtaş mahallesinde Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Meşebükü İlkokulu'nu da ziyaret etti. Şerefiye mahallesinde Doğa Tepe Sitesi sakinleri ile buluşup sohbet eden Güler son olarak Fatsa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde