24 Mayıs 2024

KORGAN BÜYÜKŞEHiR iLE IŞIL IŞIL OLDU

  • PDF
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Korgan ilçe merkezinde gerçekleştirilen aydınlatma çalışmalarıyla 1.6 km uzunluğundaki cadde, modern ve estetik bir görünüme kavuştu.
Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yürüttüğü yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tarımdan ekonomiye, ulaşımdan altyapıya örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kent estetiğine de büyük önem veriyor.
 
KORGAN’A ÇOK YAKIŞTI
 
Birçok ilçede olduğu gibi Korgan ilçesinde de çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı. Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla dekoratif aydınlatmalardan oluşan 8 metre yüksekliğinde 63 direğin kurulumu yapılarak hizmete açıldı. 1.6 km uzunluğunda Korgan ilçe merkezinde uygulanan aydınlatma projesi ilçeye değer kattı.
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ekiplerince belirlenen program dahilinde birçok ilçede daha aydınlatma çalışmalarına devam ediliyor.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde