Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Tomakin’i makamında ziyaret etti
“Hizmetler Katlanarak Artacak”
Ordu’nun Büyükşehir statüsünü kazanmasından dolayı tebrik ziyaretinde bulunan Yalova Milletvekili Temel Coşkun ”Aslen Orduluyum. Ordu için Büyükşehir olmak büyük bir fırsat. Artık Ordu’nun her bölgesi hizmet alacak. Kısa bir süre geçmesine rağmen hizmette farklılık hemen göze çarpıyor. Hizmetlerin katlanarak artacağına inanıyorum” şeklinde konuştu. Başkan Vekili Süleyman Tomakin de Yalova Milletvekili Temel Coşkun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca ziyarette Ak Parti il yöneticisi Halil Öz de bulundu.