Çürüksu ailesi yeni bir işyeri daha açarak Fatsalıların hizmetine sundu. 29 Ağustos Cuma günü Dumlupınar Mahallesi Reşadiye caddesine ‘Merkez Bilişim Sistemleri’ isimli işyerinin açılışını İlçe müftüsü Hüseyin Can tarafından yapılan duaların ardından eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, fındık tüccarı hacı Rahmi Yangın ve Çürüksu ailesi ile birlikte kurdele keserek gerçekleştirdi.
Eyüp Fatsa, “Bugün açılışını yapmış olduğumuz Merkez Bilişim Sistemleri işyerinin hayırlı olmasını, bol kazançlar elde etmesini diliyorum. İlçemizde açılan her yeni işyeri aynı zamanda istihdama da katkı sunmaktadır. Bu vesile ile bakıldığında açılan işyerlerinin hem işsizliği azalttığını hem de iş imkanı sağlandığını söylemek mümkün. Çürüksu ailesinin değerli evladı Yusuf Çürüksu’nun başarılarını takdirle karşılıyorum. Allah mahcup etmesin ve başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.
Açılışa vatandaşın ilgiside yoğundu.