Yeni Haber gazetesi imtiyaz sahibi Yavuz Selim Eser ve Muharrem Göç tarafından İlçe Milli Eğitim müdürü Ekrem Cinoğlu makamında ziyaret edildi.
Ziyarette , 2014 -2015 yılı Eğitim ve Öğretim yılı için değerlendirmelerde bulunan Cinoğlu, okulların fiziki durumundan derslik durumlarına kadar her konuyu yakinen takip ettiklerini belirterek, görülen aksaklıkların yeni eğitim ve öğretim yılına yetiştirilmesi için çalıştıklarını belirtti.
Cinoğlu, ziyaretlerinden dolayı da Eser ve Göç’e teşekkür etti.