Temmuz ayı sonlarında kalp rahatsızlığı nedeniyle Anjiyo olup kalbine sitent takılan Fatsa TRT ve Yenihaber gazetesi muhabiri Muharrem Göç Kaymakamlıkta görevli eski mesai arkadaşları tarafından gazetenin ofisinde geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu. Arkadaşlar adına bir açıklama yapan Çetin Akbaş,”uzun süre birlikte görev yaptığımız arkadaşımızın kalp rahatsızlığı geçirdiğini duyduk. Duyan bazı arkadaşlarımız gerek telefonla gerekse bizzat hastaneye giderek geçmiş olsun dileklerini iletmişlerdi. Çoğu arkadaşımızda gerek yıllık izinde olmaları gerekse fındık sezonu olduğu için bizzat gidip görüşme imkanı bulamamışlardı. Arkadaşlarımızla izinleri dönüşü ziyaret etme kararı aldık. Kendisini gayet sağlıklı gördük. Bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” dedi. Muharrem Göç’de ziyareti gelen arkadaşlarına teşekkür ederek pasta ve meyve suyu ikramında bulundu.