Haber: Muharrem Göç
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan PTT’ye ait 750 m2 arsa üzerine 5 ay önce başlanan iki katlı hizmet binası bitirilerek Pazartesi gününden itibaren vatandaşa hizmet vermeye başladı.
Modern ve estetik bir görünüme sahip yeni binada iş ortamında rahatlama sağlandığı, kargo ile birleşerek bütün PTT personelini bünyesinde barındırması vatandaşlara büyük kolaylık getirdiği bildirildi.
Pazartesi gününden itibaren kargo hizmetlerinin dışında PTT ve bankacılık hizmetleri vereceğini bildiren müdür Sait Aracı, kısa bir süre içinde de kargo hizmetlerinin de buraya taşınarak hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.