Haber : Muharrem Göç
Türk Hava Kurumu yönetimi Kurban bayramı öncesi toplanarak hazırlıkları gözden geçirdi. Toplantıya Başkan Mehmet Burgu, üyeler Adem Taşkın, Dursun Güneş, Muharrem Göç ve Şube saymanı Hüseyin Mecit katıldı.
Başkan Burgu toplantı sonrası yaptığı açıklamada; “Bu yılda tüm ekibimiz ile bayramın birinci gününden itibaren deri toplama işini sürdüreceğiz. Elde ettiğimiz gelirler ile maddi durumu olmayan öğrencilerimize burs veriyoruz. Orman yangınlarına müdahale etmek için yangın söndürme ve ambulans uçakları alıyoruz. Kendi üniversitemizi kurduk. Uçak fabrikamızı kurduk. Bu hizmetler sizlerin destekleri ile oluyor. Bayramın birinci gününden itibaren deri toplamaya başlıyoruz ve vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” dedi.