Haber : Muharrem Göç
Nihal ve Mesut Ergün çiftinin biricik oğlu Yunus Emre, sünnet olarak delikanlılığa ilk adımını attı.
27 Eylül 2014 Cumartesi günü Evkaf mahallesi Rüya Kent sitesi bahçesinde yapılan sünnet Mevlit-i Şerif okunarak başladı. Sünnet törenine Ergün ailesinin yanı sıra, akraba ve çok sayıda davetli katıldı.
Gelen davetlilerle yakından ilgilenen Nihal –Mesut Ergün çifti; “Oğlumuz Yunus Emre’nin sünnet törenine katılarak bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu güzellikler dostlarla oluyor. İnşallah düğününde birlikte görmek nasip olur. Herkese Allah böyle güzellikler nasip etsin” dediler.
YeniHaber Gazetesi olarak Ergün ailesini tebrik ediyor, bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyoruz.