Haber : Muharrem Göç
Fatsa Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ahmet Canbaz, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte; Fatsa Belediyespor’un iaşe ve deplasman giderlerini taahhüt eden Büyükşehir Belediye başkanı Enver Yılmaz’a
Kulübe bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a, Salı günü Büyükşehir Belediyesi’nin Fatsa çalışma ofisinde birer plaket takdim etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz “biz Ordu genelinde amatör kulüplere elimizden gelen yardımları yapacağız. Bu zamana kadar Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin bey her türlü desteği sağlamış, Büyükşehir olduktan sonra artık bizde gerekli yardımlarımızı yapacağız” dedi.
Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ahmet Canbaz’da her iki başkana plaketlerini takdim ederek, Yönetim Kurulu adına desteklerinden dolayı teşekkür etti.