Haber : Muharrem Göç
Kömürcü Süleyman Yek, bu sene kışın erken geleceğini ve bir an evvel kömür ve kabuğun vatandaşlar tarafından alınmasını istedi.
Amacımız tabiki ticaret diyen Yek, artık yavaş yavaş soğuklar başladı. Kömür ve kabuk fiyatları yerinde durmuyor. Piyasada kabuk yok. Bundan bir ay önce 15 lira verdiğimiz bir çuval kabuk şu an 17 liraya çıktı. Artık bundan sonra kömürlerde de artış olur. Bir an evvel vatandaşlar kömürünü ve kabuğunu daha doğrusu yakacağını temin ederse iyi olur”dedi.