Haber : Muharrem Göç
Fatsa Belediyespor yönetimi Başkan Av.Ahmet Canbaz başkanlığında toplanarak yapılan transferler hakkında bilgi verdiler. Yönetim Kurulu Adına Basın Sözcüsü Dr. Erdoğan Yüksel tarafından yapılan açıklamada, “Yeni yönetim kurulumuz 28 Eylül Kongresiyle görevine fiilen başladıktan sonra çalışmalarını hızlandırmıştır. Ekonomik kaynak bulma noktasında ve takıma takviye yapmak için yoğun mesai harcamaktadır. Ekonomik anlamda destek hızla artmaktadır. Takım olumlu neticeler almasıyla bu desteğin çok daha iyi noktalara ulaşacağından kuşkumuz yoktur” dedi.
Takımın ihtiyacına göre 3 (üç) oyuncu transferi gerçekleştirildiğini, yönetim kurulunun toplamda bu güne kadar 4 oyuncu transferi gerçekleştirdiğini belirten Yüksel, transfer edilen futbolcular ile ilgili de şu açıklamalarda bulundu.
Ceyhanspordan transfer ettiğimiz orta saha oyuncusu 1986 Gürcistan doğumlu Akiki NOZADCZE isimli oyuncumuzun resmi işlemlerinin sürdüğünü ve en kısa zamanda bitirilerek takıma katılacağını bildirdi.
Karaman Belediyespor’dan transfer edilen Ahmet Lutfi ÖZEN adlı oyuncunun 25 yaşında olup forvet olarak görev yaptığını, Lisans işlemlerini tamamlayarak takımda çalışmalara başladığını ve Bornovaspor’dan transfer edilen 1992 doğumlu oyuncu, Akçabaat Sebatspor’un alt yapısında futbola başlayıp ve aynı takımda profesyonel olduğunu, Lisans işlemleri tamamlanan oyuncunun takımla çalışmalara başladığını açıkladı.
Basın sözcüsü Dr.Erdoğan Yüksel, “ 25 Ekim 2014 tarihinde İstanbul’ da, İzzetpaşa Mh. Yeniyol Cd. No:14/16 Mecidiyeköy adresinde bulunan Fatsalılıar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Lokalinde kulübümüz yararına yemek programı organize edildiğini de belirterek, Organizasyonun İstanbul kısmı Zeki MUSLU (Arap Zeki) ve Murat KARAÇUHA (Göden Murat) tarafından yürütülecektir. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İl içinden ve il dışındaki tüm hemşerilerimizin katılımını ve desteklerini bekliyoruz” dedi.