Ordu Milletvekili İhsan Şener’in danışmanı Mesut İlkyaz bayram tatili nedeniyle geldiği Fatsa’da gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser’i ziyaret etti.
Hem bayramlaşmak hem de sohbet etmek amacıyla ziyaretini gerçekleştiren Mesut İlkyaz, “Sayın milletvekilimizin yoğun çalışma temposuna yetişmeye çalışıyoruz. Çok kıymetli hemşerilerimizin taleplerinin yasal zeminde çözümü noktasında çalışmalar yapıyoruz. Ben Fatsalıyım ve Fatsa ve çevresinden gelen hemşerilerimin Milletvekilimiz Sayın İhsan Şener adına hizmetindeyim. Zaten bürokrasiden gelen birisiyim. Fatsa Devlet Hastanesinde iki yıla yakın bir zaman satın almadan sorumlu müdür yardımcılığı görevi yapmıştım. Üç yıldır da hemşerilerimin Ankara da vekilimiz adına hizmetindeyim” dedi.