Muharrem Göç; Yirmi sekiz yıl kamuda görev yaparak üç buçuk yıl önce emekli oldu. Görev yaptığı kurumların dışında İlçede Mülki İdare Amirleri tarafından verilen Kaymakamlık Basın ve Halkla İlişkiler birimini de yürüttü.
Emekli olduktan sonra ilçemizde yayın hayatını sürdüren gazetelerde çalıştı. 12 yıldır da Fatsa TRT Yurt Muhabiri olarak görevini sürdürmektedir. Göç bundan böyle Fatsa Yenihaber Gazetesi kadrosunda haber müdürü olarak görevini sürdürecektir.