Haber : Muharrem GÖÇ
Albaraka Türk Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, Fatsa’ya yeni şube açmak için verdiği sözü tuttu. Geçen yıl bir okulumuzun İstanbul gezisi vesilesi ile kendisini ziyaret etmiştik. Sağ olsun kendisi öğrencilerimiz ile yakından ilgilendi. Yemekte banka açılacağının müjdesini vermişti. Genel Müdürümüz vermiş olduğu sözü tutmuş oldu. Resmi açılışı henüz yapılmamış olsa bile Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Akbank bitişiğinde hizmete girecek olan Albaraka Türk şubesinin tüm alt yapısı tamamlandı.
Önümüzdeki günlerde açılışı için gelecek olan Yahşi, “Yeni şubeler, güçlü katılım bankacılığı prensipleri ve müşteri odaklı hizmetleriyle daha büyük hedeflere doğru ilerlediklerini belirtti. Yakında tam teşekküllü hizmet vermeye başlayacak olan şubemiz Fatsa’mıza hayırlı olsun” dedi.