Yassıtaş Kültür ve Turizm Derneği yönetimi ilk ve ortaokulu’nun birlikte okuduğu Yassıtaş okulunu ziyaret etti. Ziyarette Dernek başkanı Muharrem Göç ile birlikte yönetim kurulu üyelerinden Doc.Dr. Gürol Özcüre, Şahap Ermek, Hasan Gençay ve Ahmet Kaynar’da hazır bulundu.
Ziyaretleri ile ilgili bir açıklama yapan başkan Muharrem Göç “Henüz yeni kurulmuş bir derneğiz. Bundan sonra dernek olarak faaliyetlerimiz olacak. Faaliyet kapsamını da geniş tutmayı düşünüyoruz. Onun için ilk defa Yassıtaş okulumuzu ziyarette bulunduk. Sağ olsun okul idaremiz birlikte yapacağımız etkinlikleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden alacakları onaydan sonra gerekli desteği vereceklerini bildirdiler. Başta okul müdürümüz olmak üzere diğer idareci, öğretmen, öğrenciler ile velilerimize teşekkür ediyorum” dedi..