İlçemiz Mal Müdürü Ömer Sezgün ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Ayaz ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Amaçlarının bir nezaket ziyareti olduğu belirten Sezgün ve Ayaz, kurumlarının çalışmaları hakkında da gazetemizi bilgilendirdiler. Ayrıca, 29 yıllık yayın hayatını sürdüren YeniHaberGazetesi’ni yakından takip ettiklerini, “Doğru, dürüst, objektif ve ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermeden yayın hayatını sürdüren gazetenizi tebrik ediyoruz.” dediler
Gazetemiz imtiyaz sahibi Yavuz Selim Eser’de ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Sezgün ve Ayaz’a teşekkür etti.