Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Rehberlik servisi tarafından öğrencilerin meslekleri yakından tanımaları için organize edilen kariyer günleri Anne Sevgisi Rehabilitasyon Merkezi Fizyoterapisti Tuğçe Yılmaz ile başladı.
Okulun 11 ve 12. Sınıf öğrencilerinin konferans salonunda pür dikkatle izlediği programda Tuğçe Yılmaz’ın Fizyoterapistlik mesleği ile ilgili doyurucu sunumu öğrencileri mest etti.
Okul Müdürü Yüksel Acar:” Bundan sonraki haftalarda da okulumuzda kariyer günlerinin devam edeceğini avukat, diyetisyen, doktor vb meslek temsilcilerinin okula davet edileceğini ve öğrencilerle buluşturulacağını belirtti. Ayrıca Tuğçe Yılmaz’a Fizyoterapistlik mesleği ile yapmış olduğu güzel sunumdan dolayı okulumuz adına kendisine teşekkür ediyoruz. dedi.
Okul Rehber Öğretmen İlknur Kargın Türk Fizyoterapist Tuğçe Yılmaz’a günün anısına çiçek takdim etti.