Spor Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Anadolu Yıldızları (ANALİG) Projesi kapsamında düzenlenen Badminton Türkiye Çeyrek Finali bu gün Fatsa 75. Yıl spor salonunda yapıldı.
Badminton Türkiye Çeyrek Finali için Tokat, Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ardahan, Rize, Gümüşhane, Trabzon, Giresun, Ordu ve Artvin olmak üzere toplam on bir ilin sporcuları yarıştı.
Fatsa 200’ü sporcu olmak üzere toplam 400 kişiye ev sahipliği yaptı.