Hafta sonu düzenlenen Çambaşı Yayla Şenliğinde Şenlik kapsamında, kızak yarışları, kar güreşleri ve off-road yarışları yapıldı.
Fatsa Offroad kulübü olarak yarışlara katılan Naim Felek ve Burak Duran Azrail lakaplı araçlarıyla genel klasman da ikinci oldu.
Fatsa Offroad Spor Kulübü Başkanı Burak Duran yaptığı açıklamada “Çambaşı yayla şenliklerinde düzenlenen off-road yarışmasında ikinci olduk. Zorlu bir mücadele oldu. Fatsa’mızın adını gururla her yerde temsil ediyoruz.
2015 yılı takvimin de 6-7 Haziran tarihine Karadeniz şampiyonasında mahalli bir yarış düzenlenecektir. Bu yarışı yapmamız için desteğe ihtiyacımız var. Kurum ve kuruşlardan destek bekliyoruz” dedi.