Yardım Sevenler Derneği Fatsa şubesi Aleyna ve kardeşlerine yardım elli uzattı.
Ailenin gıda ve giyim gibi birçok temel ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Fatsa Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nimet Koç; “ Haberi gazeteniz aracılığıyla okuduğumuz zaman ben ve arkadaşlarım aile için yardım etmemiz gerektiğini düşündük. Öncelikle ailenin şu an için mecburi temel ihtiyaçlarını karşıladık. Bundan sonraki süreçte de ailenin her zaman yanında olacağımızı, özellikle çocukların eğitim hayatları boyunca destekçisi olacağımızı belirtmek istiyorum. Aleyna, Hasan ve Nihat artık bizim derneğimizin çocuklarıdır. Çok akıllı ve başarılı birer öğrenciler. Gazetenize de vesile olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.