Ordu Üniversitesi(ODÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Doğan, Ordu Üniversitesi Rektörlüğü'ne aday olduğunu açıkladı.
Prof. Dr. İsmail Doğan, Ordu Gazeteciler Derneği’nde düzenlediği basın toplantısında, Ordu Üniversitesi’ni daha iyi bir yönetim şekline kavuşturmak amacıyla aday olduğunu söyledi. Doğan, “Ordu Üniversitesi'nde daha iyi bir yönetim uygulayacağıma inanıyorum. Onun için rektör adayıyım” dedi.