İlçemiz Mali Müşavirlerin’den ve AK Parti Fatsa İlçe Yönetim Kurulu Mali İşlerden sorumlu başkan yardımcısı Recai ŞAHİN; Ziraat Odası Başkanı İ. Ethem KİBAR’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yeni görevinde Ethem KİBAR’a başarılar dileyen Recai ŞAHİN; ” Fatsa Ziraat Odası’nın bundan sonraki süreçte büyüyerek ve yenilenerek yoluna devam edeceğini; gençlerin önünün her zaman açılarak bu tarz görevlerde yer almaları gerektiğini” ifade etti.
Ziraat Odası Başkanı ve ekibinin bu yüklendiği görevi layıkıyla yerine getireceğine inandığını da sözlerine ekleyen Recai Şahin; “ Görevinizde başarılar dilemek amacıyla şahsınızı ziyarette bulundum. Allah görevinizi muvaffak eylesin” diye konuştu.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Fatsa Ziraat Odası Başkanı Ethem KİBAR; “ Bu nazik ziyaretinden ötürü Recai Abime teşekkür ediyorum. Bu odayı devraldığımız noktadan daha iyi yerlere taşımak için elimizden gelen tüm enerjiyi sarfedeceğiz” diye konuştu.