Ordulu Beşiktaşlılar dernek kuruyor...
Ordulu Beşiktaşlılar, Ordu Beşiktaşlılar derneğini kurmak için çalışmalarına başladılar.
Bu anlamda ilk etkinlik olarak Beşiktaş takımının 112.yaş günü olan perşembe akşamı hem takımlarının doğum gününü kutlamak hemde Avrupa kupalarındaki Brugge maçını hep beraber izlemek için bir araya gelecekler.
Konu hakkında bilgi veren dernek kurucularından Korkut Karakoç; Etkinliğimiz Ordu Tenis Cafe’de olacaktır. Tüm Beşiktaşlı dostlarımızı 19.03.2015 tarihinde saat 19.00 da başlayacak olan olan doğum günü kutlama etkinliğine davet ediyoruz dedi.