Karadeniz Müziği’nin son dönemde en çok ilgi gören ismi Resul Dindar, ilçemizde verdiği konserde, hem coştu hem coşturdu.
Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen konser öncesinde hayranlarıyla buluşan Resul Dindar, sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Söylediği Karadeniz türküleriyle tanınan ünlü sanatçı Resul Dindar, özel bir organizasyonun düzenlediği konserde sahne aldı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Resul Dindar, çoğunluğunu Karadeniz şarkılarından olan eserler seslendirdi. Konserde yoğun bir ilgiyle karşılan Dindar, sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sundu.
Konserin ardından Karadenizli sanatçı Fatsa’dan ayrıldı.