Kickboks federasyonunun faaliyet programında olan 3 ayda bir yapılan kuşak terfi sınavı 75 .yıl spor salonunda yapıldı.
40 ‘a yakın sporcunun katıldığı sınav başarılı sonuçlandı. Komisyonunda il temsilcisi Savaş Özcan, Tahsin Pişkin, Birol Şanlı, Musa Gül, Aydın Çelik, Burhan Kaynak ve Halk Eğitim Müdür Yardımcımız Özgen Bayraktar görev aldı.
Fatsa Halk eğitimi bünyesinde Aydın Çelik ve Burhan Kaynak tarafından ücretsiz acılan Kickboks kursu yoğun katılımın olduğu gözlendi.
Bir çok başarılı sporcuların yetişecek olması çocuklarımızın spora yönlenmesi boş vakitlerini değerlendirecek olmaları velileri sevindirdi. Bir üst kuşak olan yeşil kuşağa terfi eden sporcularımıza bizde gazetemiz olarak başarılar diliyoruz.